AJANS BUSİNESS • LOGO
Anasayfa / Ankara Google Ads Danışmanlığı

Ankara Google Ads Danışmanlığı

Ankara Google Ads Danışmanlığı

Ankara Web Tasarım | Ayvalı Mah. Süleymaniye Cad. No:39/B | 0543 168 46 06 | 0543 168 46 06

Google reklamları için profesyonel google reklam uzmanı ile çalışarak bütçenizde %70-80 tasarruf sağlamak isterseniz Ankara google adwords danışmanlık teklifi isteyin.

Ankara Google Ads Danışmanlığı

Google Ads Danışmanlığı / Adwords Danışmanlığı

 

Ankara Google Adwords Danışmanlığı hizmetimizle google platformu üzerinde internet reklamları yayınlamanız ve bu rekalmlarda maksimum fayda elde etmeniz amaçlanmaktadır. Günümüzde rekabet düzeyi her geçen gün daha da zorlaşıyor, reklam bütçeleri de haliyle artıyor bu durumdan dolayı hem reklam performanslarını arttırmak hem de reklam maliyetlerinde tasarruf sağlanması gerekmektedir.

 

Google reklamları eski ismi ile adwords yeni ismi ile google ads platformu üzerinden planlanmaktadır, Ankara google reklam vermek istenildiği takdirde google akıllı reklamları ve basit arama ağı reklamları konusunda bireysel olarak, bilgi biriki olmaksızın basit düzeyde reklam verilebileceği gibi yüksek bütçelerde ve performans odaklı google ads projelerinde Ankara Adwords Uzmanı kişiler veya adwords reklam ajansları ile çalışmak tercih edilmelidir.

 

Ankara Google Ads Danışmanlığı birçok şirket, firma ve bireysel çalışan için başvurulacak hizmetdir, optimize google reklamları ile daha karlı ve geri dönüşüm oranı yüksek reklam kampanyaları oluşturmak google reklam vermek isteyen herkez için bir hedeftir. Google reklam danışmanlığı hizmeti içeriği hesap kurulumu ve hesap yönetimi olmak üzere iki temel konuda yapılmaktadır.

 

Google Ads Hesap Kurulumu Hemen Teklif İste
Google Ads Hesap Yönetimi Hemen Teklif İste

 

Ankara Google Reklam Ajansı

 

Ankara reklam ajansı olarak verdiğimiz hizmetlerde google reklamları konusunda bilgi birikimlerimiz ve tecrübelerimiz ile tam bir ekip ruhu ile çalışmakta sorunsuz ve yüksek verimli google ads danışmanlığı sağlamaktayız. İşin ehli olmayan kişiler veya firmalar ise gereksiz tıklamalar veya reklam düzenlemeleri ile verimsiz reklam harcamalarına sebebiyet verebilmektedir.

 

Google reklam vermek için bir internet sitesine sahip olmalısınız ancak facebook profiliniz, google my business işletme web siteniz üzerinden de google reklamlarına çıkmak da mümkündür. Ankara google reklam ajansı olarak en performaslı reklamların iyi optimize edilmiş reklamlar ve google reklamlarınız ile uyumlu hazırlanmış web tasarım hizmeti ile bir araya getirildiğinde ortaya çıktığını tecrübe ettik.

 

Ekimiz içerisinde yer alan adwords uzmanı takım arkadaşlarımız size google reklam hesabı kurulumu web sitenizdeki alanların düzenlenmesi, gerekli landing web sayfaların tasarlanması konularında hizmet verecektir. Yapacağınız telefon görüşmeleri neticesinde üzerinde mutabakat sağlayacağınız reklam düzeni, harcama politikası, zaman planlaması gibi konular uzmanca halledilecektir. Google ads platformu birçok kuvvetli özellik barındırdığından yönetiminde uzman kişiler ile çalışmak size avantaj sağlayacaktır.

 

Google Reklamı Nasıl Kurulur?

 

1 https://ads.google.com/ adresinden bir google ads hesabı oluşturulur.
2 Yeni bir kampanya başlatılır, kampanya türü seçilir ve kampanya ayarları belirlenir
3 Yeni bir reklam grubu eklenir ve reklama çıkmak istenen anahtar kelimeler yazılır.
4 Reklam metinleri yazılır (Başlık, Yönlendirme URL, Metin kısımları düzenlenir).
5 Ödeme ekranına geçilir, ödeme yöntemleri tanımlanır.
6 Gerekli incelemelerden sonra reklam yayınlanacaktır.

 

Reklam kurulumu hizmeti için profesyonel destek almak istiyorsanız, adwords kurulumu konusundaki uzmanlarımız size en iyi hizmeti verecektir. Hesaplarınızın kurulmasına müteakip mümkün oldukça web sitenizdeki açılış sayfalarınızda düzenlemeler, reklam kalite puanınızın arttırılması, anahtar kelimelerin tespit edilmesi ve  TBM için en uygun teklifin belirlenmesi gibi işlemler için 1 hafya süreyle hesap yönetim sorumluluğunu da teslim almış oluyoruz.

 

Anahtar Kelimelerin Belirlenmesi Nasıl Yapılır?

 

Ankara Google Adwords Danışmanlığı kapsamında reklama çıkmak istediğiniz anahtar kelimeleri analiz etmek ve alternatif anahtar kelimeler tespit etmek için anahtar kelime analizi hizmeti yapılmaktadır. Bu analiz için google ads platformu içerisindeki anahtar kelime planlayıcı aracı kullanılarak, anahtar kelimelerin arama hacimleri, zorluk dereceleri ve ortalama TBM değerleri öğrenilir. Bu değerler dikkate alınarak reklama çıkılacak olan kelimeler tespit edilir. 

 

Örneğin bir bilgisayar tamircisi için anahtar kelime analizi yapmak istediğimizde anahtar kelime planlayıcı'ya "bilgisayar tamiri", "bilgisayar tamircisi", "bilgisayar servisi", "laptop servisi" gibi kelimeleri ekleyebilir alternatif öneriler ile birliikte kıyaslamalarını izleyebilir, arama lokasyonlarına göre filtreleyerek kıyaslamayı kendi konumunuz için özelleştirebilirsiniz.

 

Not : Ayrıca bu anahtar kelime planlayıcı aracı SEO danışmanlığı hizmeti için de kullanılmaktadır, arama kelimelerinin ne kadar yoğun olduğu ve kuyruklu kelimelerin tespit edilmesi SEO 'da stratejinin belirlenmesinde kullanılır.  

whatsapp
Web Site Tasarımı, Google Ads, SEO Danışmanlığı İçin Teklif Almak İster Misiniz?