AJANS BUSİNESS • LOGO
Anasayfa / Hosting Domain ve SSL

Hosting Domain ve SSL

Hosting Domain ve SSL

Ankara Web Tasarım | Ayvalı Mah. Süleymaniye Cad. No:39/B | 0543 168 46 06 | 0543 168 46 06

Yeni bir alan adı satın almak (domain), mevcut alan adı süresini uzatmak, yüksek performanslı hosting hizmeti, https güvenlik sertifikası (SSL) ve diğer teknik destek hizmetleri.

Hosting Domain ve SSL

Hosting ve Alan Adı (Domain) Hizmetleri

 

Alan adı (domain) web sitenizin marka ismidir denebilir, iyi bir alan adı web sitenize gelen ziyaretçilere güven verebilir, arama sonuçlarında listelendiğinde tıklanılmasına sebebiyet verebilir. Arama motoru kriterlerine uygun uzun süredir yayında olan ve arama kelimeleri ile benzerlik veya eşitlik gösteren alan adlarının web sitenize gelen ziyaretçi sayısına etkisi de oldukça fazla olacaktır.

 

Kullanıcılar alan adınıza tıklayıp web sitenizi ziyaret ettiklerinde hızlı açılan performanslı web sayfaları ile karşılaşmak isterler bu durum takibi sunucu taraf yazılımınızın sadeliği ve web sitesi ziyaretiniz sırasında sunucudan talep edilen dosya boyutu ile alakalı da olsa hosting performansı bu konuda oldukça etkili olmaktadır.

 

Maliyet açısından hosting ve alan adı ücretleri çok düşük seviyelerdedir, ancak yukarıda da bahsedildiği gibi web tasarım projesine etkisi bakımından çok önemli olduğundan hosting ve alan adı seçiminde yapılan hatalar başarıya ulaşmanıza engel olabilir.

 

SSL Hizmeti

 

SSL; web sitenizdeki veri iletişiminin (HTTPS) şifreli kanallar üzerinden yapılmasını sağlayan size sunduğu teminat ve destek hizmetlerine göre türleri ve fiyatları belirlenen web sitesi güvenlik sertifikalarıdır.

 

E-ticaret web siteleri için olmazsa olmaz olarak tavsiye ettiğimiz bu güvenlik sertifiakalarını kurumsal web tasarım projeleri için de mutlaka kullanmanızı tavsiye ediyor, bu konuda size gerekli teknik destek hizmetini sağlıyoruz.

 

Hosting, Alan adı ve SSL hizmetleri ile ilgili en uygun fiyatlar ile teklif iletmemizi ister misiniz? Hemen Teklif İste

whatsapp
Web Site Tasarımı, Google Ads, SEO Danışmanlığı İçin Teklif Almak İster Misiniz?