AJANS BUSİNESS • LOGO
Anasayfa / Ankara SEO Danışmanlığı

Ankara SEO Danışmanlığı

Ankara SEO Danışmanlığı

Ankara Web Tasarım | Ayvalı Mah. Süleymaniye Cad. No:39/B | 0543 168 46 06 | 0543 168 46 06

Kurumsal SEO danışmanlığı, E-ticaret SEO danışmanlığı hizmetlerimiz ile lokal ve bölgesel SEO çalışması yapıyoruz, profesyonel Ankara SEO hizmeti için hemen teklif isteyin.

Ankara SEO Danışmanlığı

Arama Motoru Optimizasyonu

 

Google, yandex gibi arama motolarındaki organik arama sonuçlarında web sitenizin yükseltilmesi için yapılan çalışmalara arama motoru optimizasyonu (SEO) denmektedir. Yapılan çalışmalar temelde site içi (on-page SEO) ve site dışı (off-page SEO) olmak üzere ikiye ayrılır. Ankara seo ajansı olarak organik seo çalışması takip ettiğimizden dolayı site içi çalışmalara daha fazla önem vermekteyiz. Ancak google algoritması dahilinde az ve kaliteli olmak şartıyla backlink ve tanıtım çalışmalarının faydalı olduğunu da biliyoruz. 

 

Google algoritması olarak bilinen bir kural ile web sitelerinin belirli kriterlere göre sıralanması sağlanır, web sitenizin arama motoru sonuçlarında sıralamasının yükselmesi için sektörel analizler ve rakip analizleri yapılarak site içinde ve site dışında yapılması gereken çalışmalar için bir strateji belirlenir. Ankara seo hizmeti konusunda danışmanlık yaparken planlarımızı kesinlikle bir strateji üzerine oturtmaktayız. 

 

Ankara SEO danışmanlığı çalışmalarında belirlediğimiz anahtar kelimelerde ilk 3 sıra içerisine girmeyi kendimize hedef olarak belirliyoruz çünkü ilk 3 sıra'da yer alan web sitelerinin tıklanma oranı çok daha yüksek iken diğer web siteleri için tıklanma oranları daha az oluyor. Ancak bazı durumlarda yüksek rekabet nedeniyle ilk üç sıraya yükselebilmek zaman alacağından kuyruklu anahtar kelime alternatiflerine geçiş yapıyor ya da en azından 1.sayfa'ya gelebilme konusunu hedefimiz içerisinde tutuyoruz.

 

Kurumsal SEO Çalışması Teklif İste
Bölgesel SEO Çalışması Teklif İste
Rakip ve Sektör Analizi Teklif İste

whatsapp
Web Site Tasarımı, Google Ads, SEO Danışmanlığı İçin Teklif Almak İster Misiniz?