AJANS BUSİNESS • LOGO
Anasayfa / Ankara Web Yazılım

Ankara Web Yazılım

Ankara Web Yazılım

AjansBusiness | 27/Nisan/2021 | 143 Kez Okundu

Ankara Web Yazılım Ajansı Olan AjansBusiness Kurumsal ve E ticaret Web Sitesi Tasarımlarındaki Başarısı İle İşinizi Büyütmenizi Sağlamaktadır.

Ankara Web Yazılım

Web yazılım teknoloji çağında sıkça karşımıza çıkan bir iş alanıdır. Web yazılım diğer büyük şehirlerde olduğu gibi Ankara’da da oldukça geniş bir ihtiyaç alanıdır. Ankara firmaları Web yazılımlarına ihtiyaç duymaktadır. Web Yazılım tanımına gelecek olursak, Web yazılım; internet sitelerinde istenen tüm eklentilerin ve kontrollerin bir arada olması demektir. Bu eklentiler ve kontrollerin bir kısmı kullanıcılar tarafından görünür bir kısmı görünmez. Kullanıcılar tarafından görünen kısım;  tasarım, logo ve içeriktir. Kullanıcılar tarafından görünmeyen kısım ise güvenlik ve yönetim kısmıdır. Ankara Web Yazılım firmaları Web sitelerinizi markanızı en iyi yansıtacak şekilde tasarlar.

 

Ajans Business alanında uzman yazılım ekibi ile sizi E-Ticaret sisteminde başarıya götürecek internet siteleri yapar. Web yazılım markanızın sana vitrini olan internet sitenizin oluşmasını sağlar. Web yazılım markanızın ihtiyacı olan sitenin belirlenmesi için farklı tasarımlar oluşturulduğu alandır.

 

  • ♦ Kurumsal Web sitesi yazılımları
  • ♦ Özel CMS yazılımları (içerik yönetim sistemi)
  • ♦ E-Ticaret yazılımları
  • ♦ C2C yazılımlar (Pazar yeri çözümleri) 
  • ♦ AMP Mobil Web site yazılımları 

 

Kurumsal Web Sitesi Yazılımları

 

Kurumsal web sitesi yazılımları çok ciddi süreçtir. İşin uzmanı tarafından oluşturulmayan bir yazılım firmanızın zarar etmesine sebep olabilir. Yapılan minik bir hata, minik bir kod girişi hatası firmanızın internet sitesine erişimi engelleyebilir. Sitenizin internet ağında görünmemesine sebep olabilir. Web sitenizin yazılımı için Ankara’nın en güvenilir çalışma ekibine sahip Ajans Business’a güvenebilirsiniz. Kurumsal web sitesi bir markanın internet ortamındaki kimliğidir. Markanıza özel olmalıdır. Özgün ve dikkat çekici hazırlanmalıdır. Kurumsal Web sitesi yazılımı tecrübe gerektirir. Siz de en iyi tercihi yaparak Ajans Business ekibinin tecrübeleriyle kurumsal web sitenizin yazılımını yaptırabilirsiniz.

 

Özel CMS Yazılımları

 

Özel CMS yazılımları içerik yönetim sistemidir. İngilizce bir ifade olan “Content Management System” in kısaltılmış halidir. İnternet sitesi olmayan ve internet sitesi tasarımı yapabilecek yazılım bilgisi bulunmayan kullanıcıların yararlandığı hazır kaynak kodlara sahip sistemlerdir. İçerin yönetim sistemleri olan CMS yazılım bilgisi bulunmayan kullanıcıların herhangi bir teknik bilgiye sahip olmadan basit ve kolay bir şekilde internet siteleri yayınlamasına yardımcı olmaktadır.

 

Özel CMS yazılımları birçok açıdan avantajlıdır. Gelişmiş ara yüzleri sayesinde bir satır bile kod yazmanıza gerek yoktur. Çoğu bilgisayar kullanıcısı hızlı bir şekilde kendi sitesini yayınlayabilmesini sağlar. CMS; özel yönetim sistemlerinin tema çeşitliliği fazladır. Dokümantasyon çeşitliliği fazladır. Ajans Business CMS yazılımları ile sizlere destek olmaya hazırdır.

 

E-Ticaret Yazılımları

 

E-Ticaret yazılımları firmaların sanal pazarda yer almasını sağlayan ürün ve hizmet satışı yapmalarına yardımcı olacak sitelerin yazılımlarıdır. İnternet üzerinden satış yapan web alanları ve sanal mağazalar aracılığıyla ortaya çıkan yazılımlardır. Firmaların kurumların kendi web sitelerinden pazarlama ve satış yapabilmelerini sağlayan tüm işlemler E-Ticaret yazılımları  kapsamında değerlendirilir. Ürün alış ve satışının sağlandığı internet siteleri firmalar için günümüzün olmazsa olmazı haline gelmiştir. Ajans Business E-Ticaret yazılımları desteği ile ihtiyaçlarınızı analiz eder. Sizin için en iyi çözümü üretir.

 

C2C Yazılımlar

 

C2C yazılımlar Pazar yeri çözümleridir. İngilizce bir ifade olan ‘’Customer to Customer ‘’ın kısaltılmış halidir. Tüketiciden tüketiciye anlamına gelmektedir. Satıcıların alıcılar ile buluştuğu sanal Pazar yeri platformudur. E-ticaret yazılımlarına ve CMS yazılımlarına göre daha karmaşık ve girifttir. Kar ve gelir getirisi diğer yazılımlara oranla daha yüksektir.  C2C yazılımını bir online AVM olarak düşünebilir. Birçok kişi / kurum C2C sitesine gelip kayıt olup mağazalarını oluşturur. Mağazalar (Satıcılar) aylık bedel ödeyerek veya komisyon ödeyerek online AVM e-pazaryerinde satış yapma imkanına erişir. Bu fiziksel ortamlarda AVM’de kiralanan bir dükkân olarak düşünülebilir. C2C  kişi / kurumlara para kazandırarak gelir düzeni oluşturur. C2C yazılımları hakkında detaylı bilgi almak için Ajans Business ile iletişime geçebilirsiniz.

 

AMP Mobil Web Sitesi Yazılımları

 

Amp yazılımlar; hızlandırılmış mobil sayfalar anlamına gelmektedir. İngilizce bir ifade olan ‘’Accalerated Mobile Page’in kısaltılmış halidir. AMP yazılımları Mobil cihazlarda anında yüklenen Web siteleri oluşturur. Mobil cihazların hayatımıza hızlı girişiyle mobil aramaların masa üstü aramalardan daha fazla olduğu gözlemlenmiştir. Bu gözlem sonucu da mobil aramaların firmaların mevcut müşterilerine ve hedef müşterilerine daha hızlı ulaşmasını sağlayacağı anlaşılmıştır.

Web Site Tasarımı, Google Ads, SEO Danışmanlığı İçin Teklif Almak İster Misiniz?