AJANS BUSİNESS • LOGO
Anasayfa / İzmir E-Ticaret Sitesi

İzmir E-Ticaret Sitesi

İzmir e-ticaret sitesi

İzmir E-Ticaret Sitesi

Hemen her işimizi internet üzerinden halletmeye alıştığımız bir dönemdeyiz. Fatura ödemeden alışverişe, alışverişten yemeğe kadar hemen her işimizi internet üzerinden hallediyoruz. Durum böyle olduğunda ise fiziki mağazalarından eskisi kadar iyi iş yapmadıkları gözlemleniyor. İnternet kullanımı bu kadar artmışken mağaza sahipleri ise mağazalarını online ortama taşıma kararı alıyor. Fiziki mağazaların ve müşterilerin internet ortamına taşınması durumuna e-ticaret sitesi adı verilmektedir. Her ne kadar bir site kurmak günümüzde çok basit gibi görünse de arkasında çok karmaşık kodları barındıran bir iştir. Aynı zamanda profesyonellik gerektiren bir iştir. E-ticaret sitesi kurmak kişinin kendi başına yapamayacağı yardım alması gereken bir durumdur. Ajans Business sizlere profesyonel bir şekilde e-ticaret sitesi açma konusunda gerekli işlemleri halledecektir.

 

E-ticaret sitesi yapan firmalar arasında bulunan Ajans Business firmamız sayesinde eşsiz bir tasarıma sahip, müşteri potansiyelinizi yükseltecek ve güvenilir bir e-ticaret sitesine kavuşmak artık hayal olmayacak. Türkiye’nin her iline hizmet verdiğimiz gibi İzmir e-ticaret sitesi için de hizmet sağlamaktayız. Ajans Business olarak sizlere bir tık uzakta e-ticaret sitesi kurma imkânını sunuyoruz. E-ticaret sitesi fiyatları sanılanın aksine sitenizde bulunmasını istediğiniz özelliklere bağlı olarak değişmektedir. Fiyatlar konusunda bilgi almak için Ajans Business firmamızın internet sitesi üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Web tasarım konusunda olduğu gibi e-ticaret sitesi tasarımı konusunda da birden fazla tasarım seçeneği bulunmaktadır. Bu durumda anlaşmış olduğunuz firmanın bünyesinde e-ticaret sitesi örnekleri ve hazır şablonlar bulundurması önem kazanacaktır. Hazır şablonlar e-ticaret sitenizin kurulumunun oldukça hızlı bir şekilde olmasına ön ayak olacaktır. Aynı zamanda hazır şablonlar ve örnekler çalıştığınız firmanın bu konuda ne kadar uzman olduğunun da bir kanıtı olacaktır.

 

E-ticaret sitesi yaptırmak istiyorum diyorsanız öncelikle yasal olarak isminize ait bir firmanın kurulu olması gerekmektedir. Bu durum sizin yasal olarak korunmanızı sağlayacağı gibi müşterilerinizin güvenle siteniz üzerinden alışveriş yapmasını sağlayacaktır. Yapılan e-ticaret sitenizin saniyeler içerisinde müşterinizi ürüne ya da hizmete götürmesini sağlayacak tasarıma sahip olmalıdır. Bu yüzden sizlere teslim edilen sitelerin bu özelliklerini kontrol etmelisiniz. Çoğu zaman e-ticaret sitelerinin kurulumu aşamasında mağaza sahibinin göz ardı ettiği en önemli konu ise kargo durumudur. Ürünler kargo ile müşteriye iletildiği için anlaşma yapmış olduğunuz kargo firmasının güvenilir olması önemlidir. Kargo firmasının ucuz olmasından çok ürünü müşteriye kesin ulaştırma odaklı çalışması, ürünün sahibine ulaşamaması durumunda mağaza sahibi ile iletişime geçmesi ve hemen iade işlemi oluşturmaması kargo firmasında aramanız gereken özellikler olmalıdır.

 

Firmamız bünyesinde kurulumu yapılan her e ticaret sitesi seo çalışması yapılarak sizlere sunulur. SEO çalışmaları her web sitesi kurulumu ve devamı aşamasında önem arz eden bir konudur. SEO çalışması hem internet sitenizin hem de e-ticaret sitenizin daha çok tıklanmasını ve firmanızın daha çok tanınmasını sağlayarak müşteri kapasitenizin artmasını sağlayan bir çalışmadır. Fiziki mağazanız ile sizleri tanıyan müşterilerinizin daha da çoğalması adına kullanışlı bir çalışmadır. SEO uzmanlarımız ile birlikte e-ticaret sitenizin SEO çalışmaları da tamamlanarak sizlere teslim edilmektedir. E-ticaret sitesi basit bir web sitesinden ve sadece sepete ekle butonundan çok daha fazlasıdır. Arkada saat gibi işleyen ve hemen her alanı ile ayrı ilgilenme gerektiren bir sistem bütünüdür. Hem firmanızın tanınırlığını arttırmak hem de müşteri potansiyelinizi yükseltmek adına e-ticaret sitesi atacağınız büyük bir adımdır. Müşterilerine güvenli ödeme sistemleri sunan ve her daim ürünlerinin arkasında olan bir firma ile büyümek her daim mümkün olacaktır.


İstanbul Google Adwords Uzmanı
Web Tasarım Ajansı Antalya

İzmir E-Ticaret Sitesi İçin Teklif İste

whatsapp
Web Site Tasarımı, Google Ads, SEO Danışmanlığı İçin Teklif Almak İster Misiniz?