AJANS BUSİNESS • LOGO
Anasayfa / Pantone Yılın Rengi 2020

Pantone Yılın Rengi 2020

Pantone Yılın Rengi 2020

Ankara Web Tasarım | 05/Ekim/2020 | 557 Kez Okundu

Pantone seçimi ile gelen klasik mavi moda tasarımlarına dekorasyonlardan farklı alanlardaki kullanımlara kadar her alanda öne çıkması bekleniyor.

Pantone Yılın Rengi 2020

Pantone Yılın Rengi 2020

 

Her sene yılın rengini seçen Amerikan renk firması Pantone bu yıl 19-4052 olarak Pantone Yılın Rengi seçimini yaptı. Yıl boyunca mücevherden moda tasarımlarına dekorasyonlardan farklı alanlardaki kullanımlara kadar her alanda öne çıkması beklenen bu renk, klasik mavi olarak tanımlanabilir. Firma 2019 yılının rengi olarak Pantone Living Coral ( 16- 1546) kırmızı mercan rengini seçmişti.

 

Zarif ve Sade Bir Classic Blue

 

Akşamların sınırsız mavisi olarak tanıtılan bu renk tonu sakinliği ve güvenliği hissettirir. Yaşadığımız zamanda en çok ihtiyaç duyulan şey inanç ve güvendir. Düşüncelerin genişlemesini ve daha derin düşünmemizi sağlayacak olan bu renk bakış açımızı da daha kapsamlı bir hale getirecektir.

 

 

2020 yılının rengi olarak seçilen 19-4052 Classic Blue renginde FedEx ve ADOBE mobilya firması eşyalar üretmek için The Insite ortaklığında buluşuyor. 2020 tasarımlarında öne çıkan Pantone Yılın Rengi uçsuz bucaksız mavileri ile farklı renk kombinasyonlarının aranılan konseptleri olacaktır. Klasikten moderne, nostaljikten spor konseptlere kadar her alanda mavi uyumlu bir renk olmakta ve pozitif enerjisi ile kullanıldığı her alana tutarlılık ve güven katacaktır.

 

whatsapp
Web Site Tasarımı, Google Ads, SEO Danışmanlığı İçin Teklif Almak İster Misiniz?