AJANS BUSİNESS • LOGO
Anasayfa / Yeni Bir İşletme İçin 6 Önemli İhtiyaç

Yeni Bir İşletme İçin 6 Önemli İhtiyaç

Yeni Bir İşletme İçin 6 Önemli İhtiyaç

Ankara Web Tasarım | 05/Ekim/2020 | 552 Kez Okundu

Yeni Kurulan Bir İşletme İçin Gerekli Olan Tasarım, Pazarlama, Yazılım İhtiyaçları Nelerdir? Yeni Kurulan İşletmelere 6 Çok Önemli Tüyo!

Yeni Bir İşletme İçin 6 Önemli İhtiyaç

Yeni Bir İşletme İçin 6 Önemli İhtiyaç

 

Küçük olsun büyük olsun farklı ölçeklerdeki işletme kurulumlarında yapılan çalışmaların bütünlük sağlaması gereklidir. Satışa sunulan ürün ya da hizmetlerin kalitesi kadar bu ürünlerin farklı platformlarda tanıtımları ile doğru bir şekilde pazarlanması önemlidir. Yeni işletmelerin en çok ihtiyacı olacağı 6 önemli çalışma şu şekildedir.

 

1- Logo Tasarımı

 

Logo tasarımı kurumsal kimlik çalışmaları için çok önemlidir. Rakiplerinizden ayrıştıracak, tasarımı ile firmanızı doğru bir şekilde ifade edecek tasarımlar ile bilinirliğinizi daha sağlıklı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. En çok avantaj sağlayan logo tasarımı faydası kaliteniz ve faaliyetleriniz hakkında bilgilendirici olarak tasarlanmasıdır. Firmanın sahip olduğu sözel ya da görsel en güçlü değer olan logo, markanın yüzü olarak firmanız hakkında hiç tanımadığınız insanlarda güçlü bir ilk izlenim etkisi sunar.

 

Profesyonel Logo Tasarımı Yaptırmak İster Misiniz? Teklif İste

 

Logo Tasarımı; 4 adet çizim 1 Revizyon olarak standart logo tasarımı, 4 adet çizim Sınırsız Revizyon olarak premium logo tasarımı şeklinde yapılmaktadır.

 

2- Web Sitesi Tasarımı

 

Web sitesi tasarımı firmalar için dijital ortamda yer alan bir kartvizittir. 7*24 tanıtımınızı yapan bu kartvizit, hizmetlerinizi anlatmanızı ve müşteri potansiyelinizi genişletmenizi sağlar. Tasarımlardaki kalite firmanızı olduğundan daha büyük gösterir. Özellikle web sitesi tasarım özellikleri arasında yazılım ve tasarım alt yapısının sağlam olması firma kimliğiniz için hayati önem taşır. Rakiplerinizin önüne geçmek için reel çalışmalarınızı dijital ortamda web sitesi kurulumları ile destekleyebilirsiniz. Dijital ortamlarda rakip sayınız artar. Bu nedenle hazırlanacak olan web sitelerinin hedeflenen başarıyı sağlaması için tasarımdan SEO çalışmalarına, URL yapısından sosyal medya entegrasyonlarına kadar her alanda aktif ve bütüncül çalışmalar içermesi önemlidir.

 

Hazır Şablon veya Özel Konsept Kurumsal Web Tasarım Hizmetleri Teklif İste

 

3- Kartvizit Tasarımı

 

Kartvizit tasarımı müşterileriniz ile ilişkilerinizi daha sürdürülebilir olmasını sağlar. Farklı ortamlarda tanıştığınız kişilere kartvizit alışverişleri yapabilirsiniz. Bu şekilde kurumsal bir iletişim ve iş ilişkisi kurar ve tüketici ile iletişimde de daha verimli etkileşim sağlarsınız. Markanın akılda kalmasını sağlamak için kartvizit tasarım özellikleri sade, anlaşılır ve sektörünüzü temsil eder nitelikte olması gereklidir. Karşı taraf üzerinde olumlu bir etki bırakan bu kullanımlar profesyonel iş yaşamı sürecinde de olumlu etkiler oluşturur.

 

Kartvizit Tasarımı İçin Teklif İsteyin! Teklif İste

 

4- Kurumsal Kimlik Tasarımı

 

Kurumsal kimlik tasarımı günümüzün rekabetçi Pazar ortamlarında çok önemlidir. Belirli standartlarda oluşturulması gereken bu çalışmalar ile firmanızın bilinirliğini artırabilir. Antetli kağıtlardan web sitesine, kartvizit çalışmalarından medya uygulamalarında kullanılan sayfa düzenlerine, mağaza mobilyalarından üniformalara kadar her alanda bütüncül çalışmalar yapılır. En önemli kurumsal kimlik tasarımı faydaları arasında endüstri içerisinde güvenilir olur, hedef kitleniz üzerinde çağdaş ve profesyonel bir etki bırakırsınız.

 

Kurumsal Kimliğinizi Tasarlayalım! Teklif İste

 

5- Sosyal Medya Danışmanlığı

 

Sosyal medya danışmanlığı günümüz pazarlamasının en etkili kullanımları arasında yer alır. Doğru bir şekilde kullanıldığında kısa sürede etkili ve sürekli bir satış başarısı sağlar. Artan sosyal medya kullanımları bu alanlarda önemli bir hedef kitle tabanı oluşturuyor. Daha fazla insana kolay bir şekilde ulaşabilir, daha az maliyetlerde reklam kampanyaları düzenleyerek marka bilinirliğinizi artırabilirsiniz. Doğru bağlantılar kuran sosyal medya danışmanları markanızın en iyi şekilde insanlara yansıtılmasını sağlayabilir.

 

İşletmeniz İçin Etkili Sosyal Medya Deneyimi Teklif İste

 

6- Google Reklam Danışmanlığı

 

Google ads danışmanlığı ile kampanyalarınızı tasarlayarak piyasanın zirvesine doğru hareket edebilirsiniz. Ekonomik reklam maliyetlerine karşılık sürekli artan bir satış başarısı sağlayan Google reklamlar, marka bilinirliğini artırmak için önemli bir basamaktır. Bu alanda Google reklam danışmanları markalara ideal çözümler sunar. Geliştirdikleri stratejiler ile hedef kitlenizin harekete geçmesini sağlar. Bu çalışmalar ile kampanyalarınızı baştan aşağı değiştirebilir, başarılı bir çözüm ortalığı elde edebilirsiniz.

 

Google Ads Danışmanlığı İle Reklamlarınızda %60-70'e Varan Önemli Tasarruflar Sağlayacaksınız! Teklif İste

whatsapp
Web Site Tasarımı, Google Ads, SEO Danışmanlığı İçin Teklif Almak İster Misiniz?